
Акумуляторний кутовий дриль DeWALT DCD470N (54 В, без АКБ, 269 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
35 534 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний кутовий дриль DeWALT DCD470N (54 В, без АКБ, 269 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7 кг |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 158 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | бічна ручка; патронний ключ; без акумулятора та зарядки |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Патрон | ключовий, 1.5-13 мм |
| Режимы работы | Сверление |
| Скорость вращения вала | 400 / 1320 об/хв |
- Цена: 35 534 ₴







