
Акумуляторний міксер DeWALT DCD240X2 (2х54 В, 9 А*год). Оригінал
- Нет в наличии
54 287 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний міксер DeWALT DCD240X2 (2х54 В, 9 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 9 А*год |
| Вес | 5.1 кг |
| Диаметр насадки | 160 мм |
| Комплектация | 2 акумулятори 54V/9.0Ah; зарядний пристрій; мішалка з лопатями діаметром 160 мм; валіза |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Різьба шпинделя | внутрішня різьба М14 |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Скорость вращения вала | 225 про/хв; 350 об/хв; 475 об/хв; 600 об/хв; 725 про/хв |
- Цена: 54 287 ₴








