
Акумуляторний лобзик DeWALT DCS334P2 (2х18 В, 5 А*год, 3200 ход/хв). Оригінал
- Нет в наличии
29 791 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний лобзик DeWALT DCS334P2 (2х18 В, 5 А*год, 3200 ход/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х5 А*год |
| Амплітуда коливань / ходів | 26 мм |
| Вес | 2.1 кг |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 135 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 10 мм |
| Дополнительно | захист від перегріву та перевантаження, підсвічування, система видалення пилу, функція блокування пуску |
| Комплектация | акумулятор (18 В, 5 A * год), зарядний пристрій, пластикова підошва, кейс TSTAK |
| Кут нахилу / повороту | 0-45° |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип двигателя | безщітковий |
- Цена: 29 791 ₴






