
Зарядний пристрій DeWALT DCB132 + акумулятори XR FlexVolt (Li-Ion, 18 В / 54 В). Оригінал
- Нет в наличии
25 423 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зарядний пристрій DeWALT DCB132 + акумулятори XR FlexVolt (Li-Ion, 18 В / 54 В). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6 / 2 А*год |
| Вес | 1.2 кг |
| Дополнительно | ЗП діагностика зі світлодіодною індикацією показує статус заряду батареї: заряджений, зарядка, проблема з живленням і батарея занадто гаряча або занадто холодна |
| Комплектация | зарядний пристрій (подвійний); 2 акумулятори 6 А*год (18 В) / 2 А*год (54 В) DCB546 |
| Напруга акумулятора | 18 / 54 В |
| Напряжение питания | 18-54 В |
| Струм заряджання акумулятора | 4 А |
| Тривалість заряджання акумулятора | 2 А*год – 30 хв; 4 А*год – 60 хв; 5 А*год – 75 хв |
- Цена: 25 423 ₴






