
Акумуляторний лобзик DeWALT DCS335N (18 В, без АКБ, 3200 ход/хв). Оригінал
- Нет в наличии
16 262 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний лобзик DeWALT DCS335N (18 В, без АКБ, 3200 ход/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 26 мм |
| Вес | 2 кг |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 135 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 10 мм |
| Дополнительно | регулювання оборотів, система обдування |
| Комплектация | накладка на підошву, адаптер для підключення пилососа, без акумуляторної батареї та зарядного пристрою |
| Кут нахилу / повороту | 0-45° |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип двигателя | безщітковий |
- Цена: 16 262 ₴




