
Степлер скобозабивний акумуляторний DeWALT DCFS950N (18 В, без АКБ, 40-50 мм). Оригінал
- Нет в наличии
59 179 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Степлер скобозабивний акумуляторний DeWALT DCFS950N (18 В, без АКБ, 40-50 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.2 кг |
| Габарити скоби | 40х3.7 мм; 50х4 мм |
| Габаритні розміри | 460х371х116 мм |
| Дополнительно | підсвічування, регулювання глибини забивання скоби, індикація рівня заряду батарей |
| Комплектация | без акумуляторів та зарядного пристрою |
| Магазин | 38 шт. |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | безщітковий |
- Цена: 59 179 ₴






