
Пістолет цвяхозабивний акумуляторний DeWALT DCN662NT + кейс (18 В, без АКБ, 32-64 мм). Оригінал
- Нет в наличии
29 969 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пістолет цвяхозабивний акумуляторний DeWALT DCN662NT + кейс (18 В, без АКБ, 32-64 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.4 кг |
| Габарити цвяха | 32-64 мм |
| Дополнительно | регулювання глибини, індикатор низького заряду акумуляторної батареї, підсвітка |
| Диаметр стержня | 1.6 мм |
| Комплектация | валіза системи TSTAK, без АКБ і ЗП |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | безщітковий |
- Цена: 29 969 ₴








