
Набір акумуляторів + зарядний пристрій DeWALT DCB118X2 (Li-Ion, 2х18, 9 А*год). Оригінал
- Нет в наличии
28 136 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір акумуляторів + зарядний пристрій DeWALT DCB118X2 (Li-Ion, 2х18, 9 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 9 А*год |
| Вес | 0.65 кг |
| Комплектация | 2 акумулятори DCB547 18В, 9,0 Ah Li-Ion Flexvolt; системний швидкий зарядний пристрій DCB 118 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Напряжение питания | 18-54 В |
| Струм заряджання акумулятора | 8 А |
| Тривалість заряджання акумулятора | 30 хв |
- Цена: 28 136 ₴





