
Пістолет цвяхозабивний акумуляторний DeWALT DCN45RNN (18 В, без АКБ, 45 мм). Оригінал
- Нет в наличии
40 699 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пістолет цвяхозабивний акумуляторний DeWALT DCN45RNN (18 В, без АКБ, 45 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.85 кг |
| Габарити цвяха | 45 мм |
| Дополнительно | плавне регулювання глибини, оглядові отвори в кришці магазину, індикатор низького заряду акумуляторної батареї та застрявання або зупинки, трипозиційний упор фіксації обойми для цвяхів різної довжини |
| Диаметр стержня | 3 мм |
| Комплектация | без АКБ та ЗП |
| Магазин | 120 шт. |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Підходить для | роботи з покрівельним матеріалом |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | безщітковий |
- Цена: 40 699 ₴









