
Аккумуляторный кромочный фрезер DeWALT DCW604P2 (2х18 В, 5 А*ч)
- Готово к отправке
- Код: DCW604P2
45 425 ₴
40 199 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний кромковий фрезер DeWALT DCW604P2 (2х18 В, 5 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 1.54 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А*год |
| Амплітуда коливань / ходів | 55 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | плавний запуск; регулювання швидкості |
| Внешний диаметр | 30 мм |
| Комплектация | фрезерна головка з безщітковим двигуном; акумуляторна батарея 18.0В XR Li-lon 5 А * год; зарядний пристрій; платформа базового фрезера; платформа окантувального фрезера; порт системи видалення пилу; паралельний упор; цанга 8 мм; валіза системи TSTAK |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Цанговий патрон | 6-8 мм |
| Скорость вращения вала | 25500 об/хв |
- Цена: 40 199 ₴









