
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт DeWALT DCD716D2 (2х10.8 В, 2 А*год, 30 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
8 436 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт DeWALT DCD716D2 (2х10.8 В, 2 А*год, 30 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вес | 0.98 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | є підсвітка робочої зони, реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 8 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | кейс TSTAK, 2 акумулятори 2 А*год, зарядний пристрій |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 30 Н*м |
| Количество ударов | 22500 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 10.8 В |
| Режимы работы | ударний |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 400 / 1500 об/хв |
- Цена: 8 436 ₴


