
Акумуляторна торцювальна пила DeWALT DCS777N (54 В, без АКБ, 216 мм). Оригінал
- Нет в наличии
43 929 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна торцювальна пила DeWALT DCS777N (54 В, без АКБ, 216 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14 кг |
| Глибина пропилу (90°) | 80 мм |
| Дополнительно | є протяжка, система FLEXVOLT, система видалення пилу, регулювання обертів, система точного позиціонування лінії різу по тіні від диска XPS |
| Диаметр диска | 216 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Комплектация | пиляльний диск, спецключ і струбцина, без акумулятора та зарядного пристрою |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 6300 об/хв |
- Цена: 43 929 ₴









