
Аккумуляторная дрель-шуруповерт DeWALT DCD708D2T (2х18 В, 2 А*ч)
- Нет в наличии
- Код: DCD708D2T
9 359 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт DeWALT DCD708D2T (2х18 В, 2 А*год). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вес | 1.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | гальмо двигуна; підсвічування, реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | акумуляторні батареї 18В XR Li-lon 2 А*год - 2 шт.; зарядний пристрій; валіза системи TSTAK - 1 шт. |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 65 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Скорость вращения вала | 450 / 1650 об/хв |
- Цена: 9 359 ₴









