
Аккумуляторный импульсный шуруповерт DeWALT DCF850N (18 В, без АКБ, 206 Н*м)
- Нет в наличии
- Код: DCF850N
7 547 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний імпульсний шуруповерт DeWALT DCF850N (18 В, без АКБ, 206 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | світлодіодне підсвічування робочої зони, гачок для підвішування інструменту, індикатор рівню заряду, реверс |
| Комплектация | без акумулятора та зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 206 Н*м |
| Количество ударов | 3800 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1/4", під біту |
| Режимы работы | імпульсний, PrecisionDrive |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Скорость вращения вала | 1000 / 2800 / 3250 об/хв |
- Цена: 7 547 ₴


