
Акумуляторний ударний шуруповерт DeWALT DCF887D2 (2х18 В, 2 А*год, 205 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
16 356 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний шуруповерт DeWALT DCF887D2 (2х18 В, 2 А*год, 205 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вес | 0.9 кг |
| Габаритні розміри | 225х134 мм |
| Дополнительно | світлодіодне підсвічування робочої зони, гачок для підвішування інструменту, індикатор рівня заряду батареї, реверс |
| Комплектация | 2 акумулятори, зарядний пристрій, валіза TSTAK |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 205 Н*м |
| Количество ударов | 3800 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1/4", під біту |
| Режимы работы | ударний |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 3250 об/хв |
- Цена: 16 356 ₴



