
Акумуляторний шуруповерт DeWALT DCF620P2K (18 В, 2х5 А*год, 30 Н*м). Оригінал
- Нет в наличии
27 599 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний шуруповерт DeWALT DCF620P2K (18 В, 2х5 А*год, 30 Н*м). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А*год |
| Вес | 2.1 кг |
| Дополнительно | світлодіодне підсвічування робочої зони, гачок для підвішування інструменту, реверс, регулювання обертів |
| Комплектация | 2 акумулятори 18В 5.0Aч XR Li-Ion, зарядний пристрій, магнітний подовжувач 25 мм PH2, кейс TSTAK, біта DT7205, стрічкова насадка DCF6201 |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 30 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | під біту 1/4" |
| Режимы работы | безударний |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 4400 об/хв |
- Цена: 27 599 ₴






