
Акумуляторний перфоратор DeWALT DCH735X2 (54 В, 2х3 А*год, 13.3 Дж). Оригінал
- Нет в наличии
80 299 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор DeWALT DCH735X2 (54 В, 2х3 А*год, 13.3 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3 А*год |
| Вес | 8.5 кг |
| Дополнительно | антиротаційна система ADC, механічна запобіжна муфта, електронний регулятор швидкості, реверс, константна електроніка, вимикач із плавним пуском |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 48 мм |
| Энеpгия удаpа | 13.3 Дж |
| Комплектация | кейс, 2 акумулятори Li-Ion 54 В XR FlexVolt (DCB547), зарядний пристрій |
| Количество ударов | 2705 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Патрон | SDS-max |
| Режимы работы | свердління з ударом, свердління без удару, ударний |
| Тип аккумулятора | Li-lon |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 355 об/хв |
- Цена: 80 299 ₴



