
Акумуляторний перфоратор DeWALT DCH417NT (54 В, без АКБ, 4.5 Дж). Оригінал
- Нет в наличии
43 131 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор DeWALT DCH417NT (54 В, без АКБ, 4.5 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.2 кг |
| Дополнительно | антиротаційна система ADC, механічна запобіжна муфта, електронний регулятор швидкості, реверс, константна електроніка, вимикач з плавним пуском |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 32 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 4.5 Дж |
| Комплектация | кейс, без акумулятора та зарядного пристрою |
| Количество ударов | 4200 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | свердління з ударом, свердління без удару, довбання |
| Тип аккумулятора | Li-lon |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 725 об/хв |
- Цена: 43 131 ₴
