
Акумуляторна шабельна пила DeWALT DCS389N (54 В, без АКБ, 3000 ход/хв). Оригінал
- Нет в наличии
18 531 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна шабельна пила DeWALT DCS389N (54 В, без АКБ, 3000 ход/хв). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 28.6 мм |
| Вес | 3.54 кг |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 300 / 160 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 130 мм |
| Дополнительно | плавний запуск; регулювання обертів |
| Комплектация | без акумуляторів та зарядного пристрою |
| Кількість коливань / ходів | 3000 ход/хв |
| Напруга акумулятора | 54 В |
- Цена: 18 531 ₴




