
Акумуляторний перфоратор DeWALT DCH775X2 (54 В, 3 А*год, 19.4 Дж). Оригінал
- Нет в наличии
89 087 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор DeWALT DCH775X2 (54 В, 3 А*год, 19.4 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3 А*год |
| Вес | 9.5 кг |
| Дополнительно | антиротаційна система, механічна запобіжна муфта, світлодіодна індикація необхідності сервісного обслуговування, електронний регулятор швидкості та сили удару |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 52 мм |
| Энеpгия удаpа | 19.4 Дж |
| Комплектация | кейс, 2 акумулятори Li-lon 54 В XR FLEXVOLT (DCB547), зарядний пристрій |
| Количество ударов | 2210 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Патрон | SDS-max |
| Режимы работы | ударний, свердління з ударом |
| Тип аккумулятора | Li-lon |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 290 об/хв |
- Цена: 89 087 ₴

