
Акумуляторний перфоратор DeWALT DCH172P2 (18 В, 2х5 А*год, 1.4 Дж). Оригінал
- Нет в наличии
25 037 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор DeWALT DCH172P2 (18 В, 2х5 А*год, 1.4 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А*год |
| Вес | 1.8 кг |
| Габаритні розміри | 265х176 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | є індикація заряду акумулятора, сітчаті фільтри для захисту двигуна від пилу, світлодіодна підсвітка, сумісний зі системами видалення пилу DWH201D, D25301D |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 16 мм |
| Энеpгия удаpа | 1.4 Дж |
| Комплектация | 2 акумулятори 18V XR Li-lon 5 А*год, зарядний пристрій, кейс, гак для підвішування |
| Количество ударов | 4980 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | свердління з ударом, свердління без удару |
| Тип аккумулятора | Li-lon |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 1060 об/хв |
- Цена: 25 037 ₴




