
Акумуляторний перфоратор DeWALT DCH133M1 (18 В, 4 А*год, 2.6 Дж). Оригінал
- Нет в наличии
18 919 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор DeWALT DCH133M1 (18 В, 4 А*год, 2.6 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | є індикатор розряду акумулятора, захист від перевантаження, функція реверсу, електричне регулювання швидкості, механічна запобіжна муфта |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 26 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.6 Дж |
| Комплектация | багатопозиційна бічна рукоятка, кейс, акумулятор (4 А*год), зарядний пристрій DCB118 |
| Количество ударов | 5500 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | ударний, свердління з ударом, свердління без удару |
| Тип аккумулятора | Li-lon |
| Тип двигателя | безщітковий |
| Скорость вращения вала | 1550 об/хв |
- Цена: 18 919 ₴


