
Аккумуляторный перфоратор DeWALT DCH263P1 (18 В, 5 А*ч, 3 Дж)
- Нет в наличии
- Код: DCH263P1
24 243 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний перфоратор DeWALT DCH263P1 (18 В, 5 А*год, 3 Дж). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А*год |
| Вес | 2.7 кг |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 28 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Энеpгия удаpа | 3 Дж |
| Комплектация | акумулятор (5 А*год) - 1 шт.; зарядний пристрій - 1 шт.; валіза |
| Количество ударов | 4300 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | SDS-plus |
| Режимы работы | свердління з ударом, свердління (без удару), довбання (відбійний молоток) |
| Скорость вращения вала | 1165 об/хв |
- Цена: 24 243 ₴






