
Полірувальна машина Metabo SE 17-200 RT Set (1.7 кВт, 200 мм) (602259500). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 602259500
25 119 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полірувальна машина Metabo SE 17-200 RT Set (1.7 кВт, 200 мм) (602259500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.9 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, захист двигуна від навантаження, підтримка оборотів при навантаженні |
| Диаметр диска | 100-200 мм |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 17 Н*м |
| Мощность | 1700 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
- Цена: 25 119 ₴





