
Дриль на магнітній стійці Metabo MAG 50 (1.2 кВт, 450 об/хв) (600636500). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 600636500
96 935 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль на магнітній стійці Metabo MAG 50 (1.2 кВт, 450 об/хв) (600636500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12.7 кг |
| Вылет шпинделя | 160 мм |
| Габарити платформи | 90x190 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глубина обработки | 50 мм |
| Длина кабеля | 5 м |
| Дополнительно | висота для крайнього нижнього положення каретки: 457 мм; висота для крайнього верхнього положення каретки: 610 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 20 мм |
| Діаметр свердління коронкою (бетон, цегла) | 50 мм |
| Електромагнітна сила | 12250 Н |
| Комплектация | промислове кріплення для хвостовика Weldon 19 мм, виштовхувальні штифти 75 і 100 мм, виштовхувач MK 2, страховий пояс, торцевий шестигранний ключ SW 5, захист від стружки, транспортувальний кофр. |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 90/50 Н*м |
| Мощность | 1200 Вт |
| Різьба шпинделя | конус Морзе MK 2 / хвостовик Weldon 19 мм (3/4") |
| Скорость вращения вала | 100-250 / 200-450 об/хв |
- Цена: 96 935 ₴


