
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Metabo BS 18 LT BL (18 В, без АКБ, 75 Н*м) (602325890)
- Нет в наличии
- Код: 602325890
8 483 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LT BL (18 В, без АКБ, 75 Н*м) (602325890). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, підсвічування робочої зони |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 38 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | швидкозатискний свердлильний патрон, гачок для носіння на ремені та відділення для насадок, без акумуляторного блока, без зарядного пристрою |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 34/75 Н*м |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | 1.5-13 мм, безключовий |
| Режимы работы | свердління, закручування |
| Тип | безударний |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Скорость вращения вала | 0 - 600/2100 об/хв |
- Цена: 8 483 ₴



