
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Metabo BS BL (12 В, 2х2 А*ч, 38 Н*м) (601721500)
- Нет в наличии
- Код: 601721500
6 537 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS BL (12 В, 2х2 А*год, 38 Н*м) (601721500). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х2 А*год |
| Гарантія | 36 |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 32 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | швидкозатискний свердлильний патрон, гачок для носіння на ремені, 2 акумуляторні блоки Li-Power з гніздом для вставки (12 В/2 А*год), зарядний пристрій LC 40, пластиковий кофр |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 20/38 Н*м |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 1-10 мм, безключовий |
| Тип | безударний |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Скорость вращения вала | 0-400/0-1500 об/хв |
- Цена: 6 537 ₴



