
Акумуляторний лобзик Metabo STA 18 LTX 100 (18 В, без АКБ) (601002890). Оригінал
- Нет в наличии
7 739 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний лобзик Metabo STA 18 LTX 100 (18 В, без АКБ) (601002890). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.5 кг |
| Гарантія | 36 |
| Глибина пропилу (дерево, пластик) | 100 мм |
| Глибина пропилу (кольорові метали) | 25 мм |
| Глибина пропилу (чорні метали) | 10 мм |
| Дополнительно | здув тирси з робочої зони, захист від повторного пуску, миттєва зупинка, регулювання обертів |
| Комплектация | пластина від сколів, патрубок для пилососа, шестигранний ключ, захисне скло, пиляльне полотно, вкладка в кейс MetaLoc, без акумулятора |
| Кут нахилу / повороту | -45/+45° |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Ступені маятникового ходу | є (4 ступені) |
- Цена: 7 739 ₴


