
Пневматическая угловая шлифмашина Metabo DW 125 (125 мм, 10000 об/мин) (601556000)
- Нет в наличии
- Код: 601556000
7 582 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматична кутова шліфувальна машина Metabo DW 125 (125 мм, 10000 об/хв) (601556000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Вес | 1.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | вставний ніпель 1/4" EURO, вставний ніпель 1/4" ARO/Orion, вставний ніпель 1/4" ISO, монтажний ключ, флакон масла, гайковий ключ, додаткова рукоятка, гайка з отворами, ключ під два отвори, захисний кожух |
| Розхід повітря | 500 л/хв |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Давление | 6.2 бар |
| Скорость вращения вала | 10000 об/хв |
- Цена: 7 582 ₴
