
Шуруповерт аккумуляторный Bosch GSR 12V-30 (12 В, 2х2 А*ч, 30 Н*м) (06019G9001)
- Готово к отправке
- Код: 06019G9001
6 380 ₴
5 500 ₴
-14%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шуруповерт акумуляторний Bosch GSR 12V-30 (12 В, 2х2 А*год, 30 Н*м) (06019G9001). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 20 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 30 / 18 Н*м |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 0.8-10 мм, швидкозатискний |
| Скорость вращения вала | 0-420 / 0-1600 об/хв |
- Цена: 5 500 ₴









