
Болгарка Metabo WEPBA 19-180 Quick RT (1.9 кВт, 180 мм) (601099000)
- Нет в наличии
- Код: 601099000
17 266 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка Metabo WEPBA 19-180 Quick RT (1.9 кВт, 180 мм) (601099000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.9 кг |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | електроніка Tacho-Constamatic (TC), двигун Metabo Marathon, плавний пуск, захист від повторного пуску, підтримання оборотів при навантаженні, запобіжна муфта Metabo S-automatic, безключова заміна кругів Metabo M-Quick |
| Диаметр диска | 180 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Комплектация | захисний кожух, опорний фланець, затискна гайка M-Quick, додаткова рукоятка Metabo VibraTech (MVT) |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 5 Н*м |
| Мощность | 1900 Вт |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Скорость вращения вала | 8200 об/хв |
- Цена: 17 266 ₴







