
Акумуляторна ексцентрикова шліфмашина Metabo SXA 18 LTX 125 BL (18 В, без АКБ, 125 мм) (600146840). Оригінал
- Нет в наличии
15 300 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ексцентрикова шліфмашина Metabo SXA 18 LTX 125 BL (18 В, без АКБ, 125 мм) (600146840). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2 мм |
| Вес | 1.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | плавний пуск, захист двигуна від перевантаження, миттєва зупинка, регулювання оборотів, підключення пилозбірника |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | тарілчастий шліфувальний круг «multi-hole» з липучкою, шліфувальний лист на липучці P 120 (дерево та метал, «professional»), протектор Ø125 мм, тканинний мішок-пилозбірник, шестигранний ключ, metaBOX 215, без акумуляторної батареї та зарядного пристрою |
| Кількість коливань / ходів | 8000-20000 кол/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Скорость вращения вала | 4000-10000 об/хв |
- Цена: 15 300 ₴




