
Аккумуляторная газонокосилка Metabo RM 36-18 LTX BL 46 (2х18 В, 2х5.2 А*ч, 460 мм) (601606650)
- Нет в наличии
- Код: 601606650
32 432 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна газонокосарка Metabo RM 36-18 LTX BL 46 (2х18 В, 2х5.2 А*год, 460 мм) (601606650). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х5.2 А*год |
| Висота обробки | 25-80 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | задній викид трави в мішок |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 140/160 мм |
| Комплектация | мішок-приймач, серповидний ніж, мульчуючий клин, ключ безпеки, 2 акумуляторні блоки Li-Power (18 В/5.2 А*год), швидкозарядний пристрій ASC 145 Duo «AIR COOLED» |
| Напруга акумулятора | 2х18 В |
| Площадь обработки | 800 кв.м |
| Система регулювання висоти ножа | центральне, 7-ступінчасте |
| травозбірник | 55 л, тканина |
| Время работы | 1 год |
| Скорость вращения вала | 2800-3400 об/хв |
| Ширина обработки | 460 мм |
- Цена: 32 432 ₴









