
Пневматичний стрічковий напилок Metabo DBF 457 (457 мм, 6.2 бар) (601559000). Оригінал
- Нет в наличии
11 416 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пневматичний стрічковий напилок Metabo DBF 457 (457 мм, 6.2 бар) (601559000). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.5 кг |
| Габарити платформи | 13х90 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | вставний ніпель 1/4" EURO, вставний ніпель 1/4" ARO/Orion, вставний ніпель 1/4" ISO, шліфувальна стрічка (13x457 мм; P120), повстяна стрічка (13x457 мм; середня), шестигранний ключ, флакон оливи |
| Розміри шліфувальної стрічки | 13х497 мм |
| Розхід повітря | 400 л/хв |
| Давление | 6.2 бар |
| Скорость движения ленты | 1200 м/хв |
- Цена: 11 416 ₴
