
Електрорубанок Makita M1902 (0.5 кВт). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: M1902
5 808 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Електрорубанок Makita M1902 (0.5 кВт). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Габаритні розміри | 285x157x160 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина різу | 0-1 мм |
| Комплектация | паралельний упор, калібр для встановлення ножів, набір стругальних ножів (встановлений) |
| Мощность | 500 Вт |
| Скорость вращения вала | 16000 об/хв |
| Ширина обработки | 82 мм |
- Цена: 5 808 ₴



