
Акумуляторний пилосос Makita CL108FDWYW (10.8 В, 1.5 А*год, 0.6 л). Оригінал
- Нет в наличии
7 954 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний пилосос Makita CL108FDWYW (10.8 В, 1.5 А*год, 0.6 л). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.5 А*год |
| Вес | 1 кг |
| Габаритні розміри | 956x110x150 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | насадка для стулки (451240-7), Т-подібна насадка (123486-2), труба подовжувальна (451241-5), тримач форсунки (451242-3), фільтр (198914-6), акумулятор BL1015 10. , зарядний пристрій DC10WD |
| Напруга акумулятора | 10.8 В |
| Пилозбірник | 0.6 л |
| Мощность всасывания | 44 мбар |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
- Цена: 7 954 ₴




