
Пилосос Makita VC3011L (1 кВт, 30 л). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: VC3011L
21 232 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пилосос Makita VC3011L (1 кВт, 30 л). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.5 кг |
| Габаритні розміри | 375x390x635 мм |
| Гарантія | 36 |
| Длина кабеля | 7.5 м |
| Довжина шлангу | 3.5 м |
| Дополнительно | регулювання сили всмоктування, зовнішня розетка для електроінструменту, функція видування |
| Діаметр шлангу | 32 мм |
| Применение | сухе прибирання , вологе прибирання |
| Клас пилу | L |
| Пилозбірник | 30 л |
| Мощность | 1000 Вт |
| Производительность | 3600 л/хв |
| Продуктивність всмоктування | 210 мбар |
| Тип | фільтра: складчастий |
| Тип питания | від мережі 220 В |
- Цена: 21 232 ₴



