
Полірувальна машина Makita PV7000C (0.9 кВт, 165 мм). Оригінал
- Нет в наличии
15 368 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Полірувальна машина Makita PV7000C (0.9 кВт, 165 мм). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.1 кг |
| Габаритні розміри | 220x82х210 мм |
| Дополнительно | плавний пуск, захист від повторного пуску, підтримка обертів при навантаженні, захист двигуна від перевантаження |
| Диаметр диска | 165 мм |
| Комплектация | бічна ручка 273649-1, шліфувальна підошва Ø165 мм 743053-3, ключ 781008-0 |
| Мощность | 900 Вт |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Скорость вращения вала | 600-2000 об/хв |
- Цена: 15 368 ₴








