
Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch GDS 18V-400 (18 В, без АКБ, 400 Н*м) (06019K0021)
- Нет в наличии
- Код: 06019K0021
7 576 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 18V-400 (18 В, без АКБ, 400 Н*м) (06019K0021). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.9 кг |
| Габаритні розміри | 255х86х172 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, плавне регулювання обертів |
| Комплектация | без акумулятора і зарядного пристрою, кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 400 Н*м |
| Количество ударов | 3700 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | квадрат 1/2" |
| Резьба | М10-М20 |
| Скорость вращения вала | 2500 об/хв |
- Цена: 7 576 ₴






