
Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch GDS 18V-400 (18 В, 2х5 А*ч, 400 Н*м) (06019K0020)
- Нет в наличии
- Код: 06019K0020
24 539 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 18V-400 (18 В, 2х5 А*год, 400 Н*м) (06019K0020). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А*год |
| Вес | 2.9 кг |
| Габаритні розміри | 172х86х255 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, плавне регулювання обертів |
| Комплектация | 2 акумулятори GBA 18V 5 Ah (1600A002U5), зарядний пристрій GAL 18V-40 (1600A019RJ), кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 400 Н*м |
| Количество ударов | 3700 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | квадрат 1/2" |
| Резьба | М10-М20 |
| Скорость вращения вала | 2500 об/хв |
- Цена: 24 539 ₴






