
Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch GDS 18V-1000 (18 В, без АКБ, 1000 Н*м) (06019J8300)
- Готово к отправке
- Код: 06019J8300
13 607 ₴
12 042 ₴
-12%
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний гайковерт Bosch GDS 18V-1000 (18 В, без АКБ, 1000 Н*м) (06019J8300). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 2.9 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 222х86х240 мм |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс, плавне регулювання обертів |
| Комплектация | затиск (1600A023G7), акумулятор та зарядний пристрій в комплект не входять |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 1000 Н*м |
| Количество ударов | 2600 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | квадрат 1/2 |
| Резьба | М10-М24 |
| Скорость вращения вала | 1750 об/хв |
- Цена: 12 042 ₴








