
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo PowerMaxx SB 12 + ліхтар Metabo ULA 12 LED (2х12 В, 2 А*год)
- Нет в наличии
10 958 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний шуруповерт Metabo PowerMaxx SB 12 + ліхтар Metabo ULA 12 LED (2х12 В, 2 А*год) (601076900). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2х2 А*год |
| Вес | шуруоверт: 1.1 кг |
| Гарантія | 36 |
| Дополнительно | реверс |
| Діаметр свердління (бетон, цегла) | 10 мм |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 18 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Комплектация | патрон, гачок, 2 акумулятори, зарядний пристрій, ліхтар, кейс |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 17/40 Н*м |
| Количество ударов | 21000 уд/хв |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Патрон | 1.5-13 мм |
| Режимы работы | свердління, свердління з ударом, закручування |
| Световой поток | 210 Люмен |
| Тип | ударний |
| Скорость вращения вала | 0-1400 об/хв |
- Цена: 10 958 ₴



