
Бензиновий генератор КВІТКА PRO SC9000E + олива (8 кВт) (110-7007). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 110-7007
45 239 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бензиновий генератор КВІТКА PRO SC9000E + олива (8 кВт) (110-7007). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Количество фаз | 1 |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | SC460 (на 5-8% потужнішийдвигун відносно моторів зідентичними параметрами) |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | 12 В, 12 А*год (у комплекті) |
| Вес | нетто 93 кг / брутто 94 кг |
| Габаритні розміри | 725х555х610 мм |
| Гарантія | 24 |
| Дисплей | з підсвіткою. Відображає рівень напруги генератора у вольтах (V); частоту напруги генератора (Hz); загальну кількість відпрацьованих годин (H) |
| Комплектация | у подарунок 2 шт. олива BLUETOOLS Expert SAE 10W-40 (0.9 л), колеса, ручка, лійка, свічковий ключ, інструкція, гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальная выходная мощность | 8000 Вт |
| Напряжение питания | 230 В (однофазний) |
| Номинальная выходная мощность | 7200 Вт |
| Об'єм оливного бака | 1.1 л |
| Панель керування | дисплей, електрозапуск, датчик рівня оливи, автоматичний вимикач, розетки, вихід 12 В, роз’єм заземлення |
| Мощность | 16 к.с. |
| Розетки | 1х16 А (220 В), 1х32 А (220 В), є вихід 12 В (8.3 А) |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Стабілізація напруги | система AVR |
| Тип альтернатора | синхронний з мідною обмоткою |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Тип пуску | електростартер, ручний старт |
| Время работы | 9.5 год (за 50% навантаження) |
| Частота | 50 Гц |
| Скорость вращения вала | 3000 об/хв |
- Цена: 45 239 ₴


