
Апарат аргонодугового зварювання Tex.AC ТА-00-033 (5.31 кВт, 200 А). Оригінал
- Нет в наличии
27 553 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Апарат аргонодугового зварювання Tex.AC ТА-00-033 (5.31 кВт, 200 А). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tex.AC |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11.3 кг |
| Габаритні розміри | 435х212х325 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина кабеля електродотримача | 1.9 м |
| Довжина кабеля маси | 1.7 м |
| Диаметр электрода | вольфрамовий: 1.2-3.2 мм; використовувані електроди: 1.6-5 мм |
| Комплектация | рукав для TIG зварки (3 м), держатель маси, тримач електрода, ручка для перенесення, інструкція, керамічне газове сопло (3 шт.), Цанг під електроди (3 шт.), Цанготримач, ковпачок пальника |
| Напряжение питания | 220 В |
| Напряжение холостого хода | 60 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 5310 Вт |
| Сила тока | 10-200 А |
| Степень защиты | IP21S |
| Тип зварювального струму | AC / DC |
| Тип зварювання | ММА / TIG |
| Тривалість включення (ТВ) | 60% |
- Цена: 27 553 ₴




