
Зварювальний апарат PATON ECO-315-400V (10.1 кВА, 315 А) (4010523). Оригінал
- Нет в наличии
15 539 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зварювальний апарат PATON ECO-315-400V (10.1 кВА, 315 А) (4010523). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Paton |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипання «Anti Stick» | автоматична |
| Вес | 6.3 кг |
| Габаритні розміри | 145х315х295 мм |
| Гарантія | 36 |
| Гарячий старт «Hot-Start» | автоматична |
| Диаметр электрода | 1.6-6 мм |
| ККД | 90% |
| Комплектация | ремінь для перенесення на плечі, мідний кабель (3 м) з електродотримачем Abicor Binzel DE2300. мідний кабель (3 м) с клемою "маса" Abicor Binzel МК300, фірмовий гофрокороб |
| Максимальная потребляемая мощность | 12.7 кВА |
| Максимальний діючий струм | 390 А |
| Межі зміни напруги мережі живлення | 160-260 В |
| Напряжение питания | 380/400 В |
| Напруга підпалу дуги | 110 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 10.1 кВА |
| Сила тока | 50-315 А |
| Система охлаждения | примусова |
| Степень защиты | IP33 |
| Тип зварювання | MMA |
| Тривалість навантаження (ТН) | 45% |
| Форсаж дуги «Arc-Force» | автоматична |
- Цена: 15 539 ₴







