
Зварювальний апарат PATON PRO-500 (25 кВА, 500 А) (1014050012). Оригінал
- Нет в наличии
79 099 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зварювальний апарат PATON PRO-500 (25 кВА, 500 А) (1014050012). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Paton |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипання «Anti Stick» | автоматична |
| Вес | 22.5 кг |
| Габаритні розміри | 220х510х386 мм |
| Гарантія | 24 |
| Гарячий старт «Hot-Start» | регульована |
| Диаметр электрода | 1.6-6 мм |
| Комплектация | фірмовий гофрокороб PATON, мідний кабель (5 м) з електродотримачем ABICOR BINZEL DE2500, мідний кабель (5 м) с клемою "маса" Abicor Binzel |
| Максимальная потребляемая мощность | 28.9 кВА |
| Максимальний діючий струм | 630 А |
| Межі зміни напруги мережі живлення | ±15% |
| Напряжение питания | 380/400 В |
| Напруга підпалу дуги | 110 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 22.6-25 кВА |
| Сила тока | 15-500 А |
| Система охлаждения | адаптивна |
| Степень защиты | IP21 |
| Тип зварювання | MMA / TIG / MIG/MAG |
| Товщина дроту | 0.6-1.6 мм |
| Тривалість навантаження (ТН) | 70% |
| Форсаж дуги «Arc-Force» | регульована |
- Цена: 79 099 ₴

