
Мультифункціональний цифровий інвертор PATON MultiPRO-250-15-4 (7.9 кВА, 250 А) (1044025012). Оригінал
- Нет в наличии
51 299 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мультифункціональний цифровий інвертор PATON MultiPRO-250-15-4 (7.9 кВА, 250 А) (1044025012). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Paton |
| Пользовательские характеристики | |
| Антиприлипання «Anti Stick» | автоматично |
| Вес | 26 кг |
| Габаритні розміри | 260х360х270 мм |
| Гарантія | 36 |
| Гарячий старт «Hot-Start» | регульований |
| Дополнительно | оснащений блоком безконтактного запалювання дуги в режимі TIG (осцилятор) та потужним, чотирьохроликовим металевим механізмом подачі дроту з герметичним двигуном |
| Максимальная потребляемая мощность | 11 кВА |
| Максимальний діючий струм | 335 А |
| Межі зміни напруги мережі живлення | 160-260 В |
| Напряжение питания | 220 / 230 В |
| Напруга підпалу дуги | 110 В |
| Напряжение холостого хода | 12 / 75 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 6.9-7.9 кВА |
| Режимы работы | Импульсный |
| Сила тока | 12-250 А |
| Система охлаждения | адаптивна |
| Степень защиты | IP21 |
| Товщина дроту | 0.6-1.2 мм |
| Тривалість навантаження (ТН) | 70% |
| Форсаж дуги «Arc-Force» | регульований |
- Цена: 51 299 ₴








