
Аргонодуговий зварювальний інвертор Paton ProTIG-315-400V AC/DC (13.5 кВА, 315 А) (1034031512). Оригінал
- Нет в наличии
75 809 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аргонодуговий зварювальний інвертор Paton ProTIG-315-400V AC/DC (13.5 кВА, 315 А) (1034031512). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Paton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 23 кг |
| Габаритні розміри | 480х380х330 мм |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр электрода | 1.6-6 мм |
| Комплектация | аргонодуговий пальник ABITIG - 18SC з рідинним охолодженням (4 м), кабель зварювальний з клемою «маса» (4 м), швидкознімне з'єднання, фірмовий гофрокороб PATON |
| Межі зміни напруги мережі живлення | 10% |
| Напряжение питания | 380 / 400 В |
| Напряжение холостого хода | до 65 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 13.5 кВА |
| Режимы работы | електро-заклепки RIV |
| Сила тока | 25-315 А |
| Степень защиты | IP21 |
| Тип зварювального струму | постійний/змінний (AC/DC) |
| Тип зварювання | TIG / ММА |
| Тривалість навантаження (ТН) | 50% |
- Цена: 75 809 ₴





