
Блок подачі дроту PATON Feeder-15-2-250 (0.05 кВА, 315 А) (1054000012). Оригінал
- Нет в наличии
- Код: 1054000012
14 849 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Блок подачі дроту PATON Feeder-15-2-250 (0.05 кВА, 315 А) (1054000012). Оригінал
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Paton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7 кг |
| Габаритні розміри | 260х430х270 мм |
| Гарантія | 36 |
| Комплектация | блок подачі дроту, фірмовий гофрокороб PATON, пальник напівавтоматичний ABIMIG A155 LW, комплекти роликів для 4-х діаметрів дроту, штуцер для швидкорознімного з'єднання газового шлангу |
| Максимальная потребляемая мощность | 0.08 кВА |
| Межі зміни напруги мережі живлення | 180-260 В |
| Напряжение питания | 220 / 230 В |
| Номинальная потребляемая мощность | 0.05 кВА |
| Товщина дроту | 0.6-1.2 мм |
| Тривалість включення (ТВ) | 70% |
- Цена: 14 849 ₴





