
Плазморіз PATON StandardCUT-100-400V (13.2 кВА, 100 А, ~3ф, 380 В) (4013440). Оригінал
- Нет в наличии
63 799 ₴
+380 (96) 033-74-84
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плазморіз PATON StandardCUT-100-400V (13.2 кВА, 100 А, ~3ф, 380 В) (4013440). Оригінал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Paton |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 25.8 кг |
| Габаритні розміри | 225х560х440 мм |
| Гарантія | 12 |
| Комплектация | джерело живлення плазмової різки з мережевим кабелем (3 м), фірмовий гофрокороб PATON, плазмотрон ABIPLAS CUT 110 (6 м), кабель зварювальний з клемою "маса" ABICOR BINZEL (4 м), швидкозйомка з ялинкою для стисненого повітря |
| Напряжение питания | 380 / 400 В |
| Мощность | 13.2 кВА |
| Сила тока | 35-100 А |
| Степень защиты | IP21 |
| ТВ на максимальному струмі | 50% |
- Цена: 63 799 ₴





